Turanlar Yapı Markete Hoşgeldiniz

1990 yılında Lütfi TURAN tarafından inşaat malzemeleri üzerine Köyceğiz ilçesinin Beyobası mahallesinde başlayan ticari hayatımız, 1996 yılında oğullarının da katılımıyla halihazırda hizmet veren aile şirketimizin açılışı gerçekleşmiştir.

23/10/1996 yılında Kara taşımacılığı ve hafriyat hizmetini de bünyesine ekleyen firmamız, 2004 yılında Köyceğiz Opet bayiliğini alarak akaryakıt sektörüne adım atmıştır. 2006 yılında, şu an merkez olarak kullanılan Turanlar Yapı Market işletmesi ile Köyceğiz’e taşınmıştır. Firmamız, 2007 yılında Köyceğiz Total bayiliği, 2013 yılında Köyceğiz Gulf bayiliği , 2014 yılında 2. Köyceğiz Opet Bayiliğini ve 2020 yılında Beyobası Bpet bayiliğini alarak akaryakıt sektöründe bölgeye önemli katkı sağlamaktadır.

Gelişen ve değişen hizmet sektörüne ayak uydurmayı ve gelişmeyi-geliştirmeyi vizyon olarak benimsemiş olan şirketimiz; faaliyetleri arasına 2014 yılının sonunda sektörde söz sahibi olan seramik ve vitrifiye firması Seramiksan, 2018 yılının sonunda ise Turanlar yapı market Beyobası şubesi ve beraberinde Graniser  bayiliğini de ekleyerek bölge halkına hizmete devam etmektedir.

Şirketimiz çalışma alanlarında bulunan tüm hizmet kollarıyla bölge istihdamına , ekonomisine ve Ülkemizin geleceğine katkıda bulunmayı misyon edinmiştir, bu bağlamda geleceğin nitelikli nesillerini yetiştirmek adına 2017 yılında Özel Ortaca Final Okulları olarak bölgemizde eğitim sektörüne de giriş yapmıştır.